ناحيه تحقیقات رئیس جمهور رئیس جمهور رییس جمهور

ناحيه: تحقیقات رئیس جمهور رئیس جمهور رییس جمهور دونالد ترامپ اخبار بین الملل

به گزارش خبرآنلاین؛ تعویض دقیقه ۸۵ مصلح با احمدزاده، ارسال توپ به محوطه جریمه حریف، ضربه سر شایان مصلح و گل پرسپولیس برنامه ای بود که پرسپولیس در لیگ برتر برابر

سوپرمن! , سیدجلال نه

سیدجلال نه؛ سوپرمن!

عبارات مهم : برانکو

پرسپولیس با گل سیدجلال حسینی موفق شد از سد الجزیره بگذرد.

به گزارش خبرآنلاین؛ تعویض دقیقه ۸۵ مصلح با احمدزاده، ارسال توپ به محوطه جریمه حریف، ضربه سر شایان مصلح و گل پرسپولیس برنامه ای بود که پرسپولیس در لیگ برتر برابر گسترش فولاد هم با آن به گل رسیده بود. برانکو در شرایطی که مسلمان و کمال را روی نیمکت داشت، از وحید امیری و سیامک نعمتی ناامید شده است بود و دستور تعویض ارزش را صادر کرد، فرشاد احمدزاده را هم بیرون کشید و در تعویضی عجیب، تمام امیدش را به شایان مصلح بست.

دفاع ۱۸۸ سانتی متری پرسپولیس وارد زمین شد تا جهت پرسپولیس گل بسازد. تبحر شایان روی توپ های هوایی، اتفاقی بود که پیش تر هم برانکو آن را مطرح کرده بود. برانکو بعد از تعویض عجیب مصلح با منشا در دربی گفته بود که از مصلح به خاطر قد بلندش و موفقیت در نبردهای هوایی استفاده کرد. شایان مصلح در هر بازی لیگ به طور میانگین ۲.۴ نبردهوایی می برد. در حالی که این آمار جهت بازیکنی مثل علیپور ۱.۴ است و جلال حسینی هم به طور میانگین ۲.۷ نبرد موفق هوایی در هر بازی دارد. اتفاقی که برانکو را متقاعد کرده که جلوتر از ورود مسلمان، این شایان مصلح باشد که جهت عوض کردن آینده بازی وارد زمین شود.

سوپرمن! , سیدجلال نه

گل برتری پرسپولیس هم روی همین تاکتیک به ثمر رسید. توپ به آسمان محوطه جریمه حریف فرستاده شد و در آن جا شایان مصلح بالاتر از همه به توپ ضربه زد. توپ به دیگر مدافع تیم یعنی جلال حسینی رسید و سوپرمن پرسپولیس هم با یک ضربه دقیق، این تیم را به مرحله بعدی فرستاد.

این گل شباهت زیادی به گل دقیقه ۹۵ پرسپولیس به گسترش فولاد داشت. در آن مسابقه هم مثل امشب شایان مصلح در دقیقه ۸۵ به جای فرشاد احمدزاده وارد زمین شد، توپ از میانه زمین به محوطه جریمه حریف ارسال شد، مصلح روی هوا بالاتر از همه ضربه زد و توپ را به هم تیمی اش پاس داد، سیامک نعمتی هم آن را گل کرد. به جز زشت گل، باقی ماجرا شبیه به گل امشب پرسپولیس بود. اتفاقی که نشان می دهد همه چیز طبق برنامه پروفسور پیش رفت و اصلا گل سیدجلال اتفاقی نبود.

به گزارش خبرآنلاین؛ تعویض دقیقه ۸۵ مصلح با احمدزاده، ارسال توپ به محوطه جریمه حریف، ضربه سر شایان مصلح و گل پرسپولیس برنامه ای بود که پرسپولیس در لیگ برتر برابر

واژه های کلیدی: برانکو | پرسپولیس | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs