ناحيه تحقیقات رئیس جمهور رئیس جمهور رییس جمهور

ناحيه: تحقیقات رئیس جمهور رئیس جمهور رییس جمهور دونالد ترامپ اخبار بین الملل

گت بلاگز اخبار اجتماعی ممنوعیت تردد وسایل نقلیه از ساعت 10 در محدوده راهپیمایی ، تمهیدات ترافیکی پلیس جهت روز قدس

رییس پلیس راهور پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ تمهیدات ترافیکی جهت برگزاری راهپیمایی روز قدس را تشریح کرد. 

ممنوعیت تردد وسایل نقلیه از ساعت 10 در محدوده راهپیمایی ، تمهیدات ترافیکی پلیس جهت روز قدس

تمهیدات ترافیکی پلیس جهت روز قدس/ ممنوعیت تردد وسایل نقلیه از ساعت 10 در محدوده راهپیمایی

عبارات مهم : ایران

رییس پلیس راهور پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ تمهیدات ترافیکی جهت برگزاری راهپیمایی روز قدس را تشریح کرد.

سردار محمدرضا مهماندار در گفت وگو با ایسنا، گفت: مراسم راهپیمایی روز قدس در روز جمعه ۱۸ خرداد از ساعت ۱۰:۳۰ صبح از مبادی نُه گانه تعیین شده است به سوی میعادگاه نماز جمعه در دانشگاه پایتخت کشور عزیزمان ایران برگزار می شود. در این راستا محدودیت هایی در رابطه با تردد و توقف وسایل تقلیه اجرا می شود.

وی در این رابطه اظهار داشت: تردد کلیه وسایل نقلیه از ساعت ۱۰ صبح روز جمعه در معابر محدوده برگزاری راهپیمایی ممنوع خواهد بود که در ضلع شمالی محدوده طول بلوار کشاورز از میدان ولی عصر(عج) تا خیابان کارگر، همچنین در ضلع شرقی محدوده خیابان ولی عصر(عج) حد فاصل تقاطع جمهوری تا میدان ولی عصر(عج) و خیابان فلسطین، طالقانی و خیابان های منشعب از آن به سمت غرب ممنوع است.

ممنوعیت تردد وسایل نقلیه از ساعت 10 در محدوده راهپیمایی ، تمهیدات ترافیکی پلیس جهت روز قدس

وی همچنین متذکر شد: در ضلع غربی محدوده خیابان کارگر حد فاصل خیابان جمهوری تا تقاطع بلوار کشاورز و در ضلع جنوبی محدوده از خیابان انقلاب اسلامی حد فاصل میدان انقلاب تا تقاطع ولی عصر(عج) نیز تردد وسایل نقلیه ممنوع هست. مورد نیاز به تذکر است که تردد در خیابان جمهوری از کارگر تا ولی عصر(عج) به صورت غرب به شرق جریان خواهد داشت.

مهماندار راجع به ممنوعیت های مرتبط با توقف وسایل نقلیه در محدوده برگزاری مراسم نیز اظهار داشت: توقف کلیه وسایل نقلیه در محدوده های بلوار کشاورز از میدان ولی عصر(عج) تا تقاطع خیابان کارگر در هر دو مسیر و خیابان ولی عصر(عج) حد فاصل خیابان جمهوری تا میدان ولی عصر(عج) و کلیه خیابان های واقع در ضلع غربی این محدوده ممنوع هست. این ممنوعیت جهت خیابان کارگر حد فاصل جمهوری تا بلوار کشاورز و کلیه خیابان های واقع در ضلع شرقی این محدوده به علاوه طول خیابان های فلسطین و جویبار از تقاطع انقلاب تا بلوار کشاورز نیز صدق می کند. همچنین طول خیابان قدس از تقاطع انقلاب تا بلوار کشاورز، طول خیابان ۱۶ آذر از تقاطع انقلاب تا بلوارکشاورز، طول خیابان طالقانی از تقاطع قدس تا ولی عصر، خیابان های واقع شده است در ضلع جنوبی خیابان انقلاب اسلامی مشمول بر فخر رازی، فلسطین، ابوریحان، دانشگاه، رازی، ۱۲ فروردین و منیری جاوید نیز مشمول این ممنوعیت می شود.

رییس پلیس راهور پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ تمهیدات ترافیکی جهت برگزاری راهپیمایی روز قدس را تشریح کرد. 

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی پایتخت با اشاره به اینکه ساعت شروع راهپیمایی ۱۰:۳۰ صبح می باشد، در رابطه با مسیرهای راهپیمایی اظهار داشت: مسیر اول مشمول بر مسجد امام حسین(ع)، میدان امام حسین(ع)، خیابان انقلاب و دانشگاه پایتخت کشور عزیزمان ایران هست. همچنین مسجد جامع ابوذر، میدان ابوذر، خیابان ابوذر، خیابان شهید برادران حسنی(قلعه مرغی)، خیابان قزوین، خیابان کارگر، میدان انقلاب، دانشگاه پایتخت کشور عزیزمان ایران مسیر دیگری است که جهت راهپیمایی در نظر گرفته شده است هست. مسیر سوم مسجد دارالسلام، میدان منیریه، خیابان ولی عصر(عج)، خیابان انقلاب، دانشگاه پایتخت کشور عزیزمان ایران هست. به علاوه مسیر مسجد امام زمان(عج)، خیابان آزادی، تقاطع خیابان بهبودی، میدان انقلاب، دانشگاه پایتخت کشور عزیزمان ایران نیز جهت برگزاری راهپیمایی در نظر گرفته شده است هست. مسیر پنجم از مسجد حضرت ابوالفضل(ع) شروع شده است و با گذر از میدان توحید، خیابان توحید، خیابان آزادی و میدان انقلاب به دانشگاه پایتخت کشور عزیزمان ایران می رسد.

وی در همین رابطه افزود: مسجد المهدی(عج)، خیابان ستارخان، میدان توحید، خیابان توحید، خیابان آزادی، میدان انقلاب، دانشگاه پایتخت کشور عزیزمان ایران نیز مسیر دیگری است که جهت راهپیمایی در نظر گرفته شده است هست. مسیر هفتم مشمول بر مسجد الجواد(ع)، میدان هفتم تیر، خیابان کریمخان، میدان ولی عصر(عج)، بلوار کشاورز، دانشگاه پایتخت کشور عزیزمان ایران هست. به علاوه مسیر مسجد امام جعفر صادق(ع)، فلکه اول صادقیه، خیابان ستارخان، خیابان توحید، خیابان آزادی، میدان انقلاب، دانشگاه پایتخت کشور عزیزمان ایران نیز جهت برگزاری مراسم در نظر گرفته شده است هست. مسیر نهم از مسجد حضرت امیر(ع) شروع و با گذر از خیابان کارگر شمالی و میدان انقلاب به دانشگاه پایتخت کشور عزیزمان ایران می رسد. مسجد رسول اکرم(ص)، تهرانسر، بلوار شاهد، بلوار تهرانسر، میدان کمال الملک، شهید لشگری، خیابان آزادی، خیابان انقلاب، دانشگاه پایتخت کشور عزیزمان ایران نیز مسیر دیگری است که جهت راهپیمایی روز قدس در نظر گرفته شده است است.

مهماندار راجع به محل های آینده نگری شده است جهت توقف اتوبوس های شرکت واحد اتوبوسرانی اظهار داشت: اتوبوس های سامانه یک در مسیر جنوب به شمال خیابان آذربایجان، داخل لاین خاص خیابان آزادی از خیابان نواب صفوی تا میدان انقلاب اسلامی، شمال به جنوب خیابان دکتر قریب از بلوار کشاورز، باند غربی خیابان سپهبد قرنی به صورت شمال به جنوب و داخل لاین خاص خیابان انقلاب از میدان فردوسی تا خیابان ولی عصر(عج) امکان توقف دارند. اتوبوس های سامانه 2 نیز در باند شمالی لاین خاص خیابان جمهوری حد فاصل تقاطع استانبول تا خیابان دانشگاه به صورت شرق به غرب و جنوب به شمال خیابان دانشگاه حد فاصل خیابان جمهوری تا خیابان انقلاب اسلامی می توانند توقف کنند.

ممنوعیت تردد وسایل نقلیه از ساعت 10 در محدوده راهپیمایی ، تمهیدات ترافیکی پلیس جهت روز قدس

وی در همین رابطه افزود: سامانه 3 شرکت واحد اتوبوس رانی در لاین خاص خیابان آیت الله طالقانی حد فاصل شریعتی تا خیابان ولی عصر(عج) شرق به غرب و شمال به جنوب حافظ از تقاطع کریمخان امکان توقف دارند. همچنین مسیر شمال به جنوب خیابان ولی عصر(عج) حد فاصل میدان ولی عصر(عج) تا خیابان انقلاب (دوکابین)، شمال به جنوب خیابان کارگر حد فاصل میدان انقلاب تا میدان پاستور، باند شرقی خیابان جمالزاده(جنوبی) حدفاصل خیابان جمهوری تا خیابان آزادی جنوب به شمال نیز جهت سامانه 4 شرکت واحد اتوبوس رانی در نظر گرفته شده است است.

مهماندار در ادامه گفت: اتوبوس های سامانه 5 شرکت واحد می توانند در باند شرقی خیابان کارگر شمالی حد فاصل میدان انقلاب تا خیابان فاطمی به صورت جنوب به شمال، باند غربی خیابان کارگر شمالی حد فاصل خیابان فاطمی تا بلوار کشاورز به صورت شمال به جنوب، باند شمالی بلوار کشاورز حد فاصل کارگر شمالی تا خیابان قریب به صورت شرق به غرب، خیابان کلهر و خیابان کاوه توقف کنند. به علاوه باند غربی خیابان کارگر شمالی حد فاصل بلوار کشاورز تا میدان انقلاب به صورت شمال به جنوب، جنوب به شمال خیابان جمالزاده(شمالی) حد فاصل خیابان انقلاب تا خیابان فرصت، شمال به جنوب خیابان ولی عصر(عج) حد فاصل خیابان وقت تا خیابان انقلاب، باند شمالی خیابان آزادی حد فاصل میدان انقلاب اسلامی تا خیابان قریب، غرب به شرق خیابان وقت حد فاصل خیابان ولی عصر(عج) تا خیابان کارگر شمالی نیز جهت توقف اتوبوس های سامانه 10 شرکت واحد اتوبوس رانی در نظر گرفته شده است است.

رییس پلیس راهور پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ تمهیدات ترافیکی جهت برگزاری راهپیمایی روز قدس را تشریح کرد. 

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ به همین جهت اضافه کرد: اتوبوس های منطقه ۷ اتوبوسرانی می توانند در محور شمال به جنوب خیابان ابوریحان حد فاصل خیابان انقلاب تا خیابان جمهوری توقف کنند. همچنین جهت اتوبوس های منطقه ۹ شرکت واحد اتوبوسرانی نیز در باند شمالی خیابان کریمخان حدفاصل پل تا میدان ولی عصر(عج) به صورت شرق به غرب، باند جنوبی خیابان کریمخان از خیابان حافظ به بعد به صورت غرب به شرق، جنوب به شمال خیابان ولی عصر(عج) از میدان ولی عصر(عج) به سمت شمال، باند جنوبی بلوار کشاورز حد فاصل نواب تا کارگر شمالی به صورت غرب به شرق نیز امکان توقف وجود دارد. مورد نیاز به تذکر است که اتوبوس های BRT مسیر آزادی – انقلاب موظف به جابه جایی مسافرین تا وقت شروع برگزاری مراسم نماز بوده و بعد از اتمام مراسم نماز جمعه سریعاً جهت جابه جایی نمازگزاران اقدام می نمایند.

مهماندار راجع به مسیرهای آینده نگری شده است جهت استقرار و فعالیت تاکسی های ون یادآور شد: مسیر شماره یک از میدان هفتم تیر، ابتدای خیابان قائم مقام تا میدان حضرت ولی عصر(عج) به صورت رفت و برگشت در نظر گرفته شده است هست. مسیر شماره 2 نیز از تقاطع خیابان های فاطمی و حضرت ولی عصر(عج) تا میدان حضرت ولی عصر(عج) به صورت رفت و برگشت فعال خواهد بود. مسیر شماره 3 از تقاطع خیابان های فاطمی، حجاب تا تقاطع بلوار کشاورز، خیابان حجاب به صورت رفت و برگشت است.

ممنوعیت تردد وسایل نقلیه از ساعت 10 در محدوده راهپیمایی ، تمهیدات ترافیکی پلیس جهت روز قدس

وی در همین رابطه افزود: مسیر شماره 4 از تقاطع خیابان های فاطمی و کارگر تا تقاطع بلوار کشاورز و خیابان کارگر به صورت رفت و برگشت در نظر گرفته شده است و همچنین در مسیر شماره 5 از بیمارستان امام خمینی(ره) تا تقاطع خیابان کارگر و بلوار کشاورز به صورت رفت و برگشت تاکسی ها و ون ها فعالیت خواهند داشت. همچنین در مسیر شماره 6 از تقاطع خیابان های طالقانی و مفتح تا تقاطع خیابان های طالقانی و ولی عصر(عج) تاکسی ها و ون ها نسبت به جابه جایی شرکت کنندگان در راهپیمایی فعالیت می کنند.

مهماندار با اشاره به دیگر مسیرهای در نظر گرفته شده است جهت تاکسی ها و ون ها گفت: مسیر شماره 7 از تقاطع بزرگراه نواب و خیابان آزادی تا میدان انقلاب به صورت رفت و برگشت در نظر گرفته شده است و در مسیر شماره 8 نیز از میدان حر تا میدان انقلاب به صورت رفت و برگشت تاکسی ها و ون ها فعال خواهند بود. مسیر شماره 9 از تقاطع خیابان های مفتح و انقلاب(دروازه دولت) است که تا چهارراه حضرت ولی عصر(عج) تاکسی ها و ون ها به صورت رفت و برگشت فعال خواهند بود. در مسیر 10 نیز که از تقاطع چهارراه ولی عصر(عج) تا تقاطع خیابان های وصال و انقلاب به صورت رفت و برگشت در نظر گرفته شده است ون ها و تاکسی ها نسبت به جابه جایی شرکت کنندگان در راهپیمایی فعالیت خواهند داشت.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ همچنین متذکر شد: تاکسی های ون در مسیرهای رفت و برگشت تعیین شده است و تا اتمام مراسم نماز جمعه نسبت به جابه جایی مسافران اقدام می نمایند. همچنین تردد تاکسی های ون از خطوط خاص در مسیرهای تعیین شده است در طرح صرفاً تا خاتمه مراسم و تخلیه کامل نمازگزاران بلامانع خواهد بود.

واژه های کلیدی: ایران | تقاطع | کارگر | کشاورز | انقلاب | خیابان | کشاورز | دانشگاه | دانشگاه | میدان امام

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs